Bezpieczna nauka windsurfingu ze szkołą FunSurf – aktywne wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich

Temat aktywności fizycznej zarówno w przypadku osób starszych, jak i młodszych, staje się być coraz bardziej kontrowersyjny. Większość z nas rozpoczęła pracę zdalną, przez którą spędzamy wiele godzin w pozycji siedzącej, umilając sobie czas słodkościami, czy przekąskami. Ten tryb życia odbija się nie tylko na naszej kondycji, ale przede wszystkim na naszym zdrowiu. Pojawia się ból kręgosłupa, głowy i oczu, rozdrażnienie i problemy z zasypianiem oraz otyłość, która szczególnie w przypadku dzieci jest naprawdę niebezpieczna. W związku z tym warto pomyśleć o wprowadzeniu do swojego życia drobnych aktywności, które pozytywnie wpłyną na nasze zdrowie i samopoczucie. Dobrym rozwiązaniem będzie również większy wyjazd np. w okresie letnim, podczas którego nadarzy się okazja do spędzenia kilku aktywnych i energicznych dni w gronie inspirujących osób. Idealnie sprawdzą się zatem obozy windsurfingowe organizowane przez szkołę FunSurf.

Szkoła kitesurfingu

Oferta przygotowana na 2022 rok

Szkoła windsurfingu FunSurf należy do jednych z pierwszych szkół, które pojawiły się Półwyspie Helskim. Jest zatem uznawana za prawdziwą perełkę, specjalizującą się w sportach wodnych jak windsurfing, kitesurfing oraz wingfoil. Szkoła stopniowo powiększała swoją działalność, wprowadzając do oferty coraz więcej pozycji skierowanych zarówno do osób dorosłych, młodzieży, jak i dzieci. W ten oto sposób FunSurf stało się marką rozpoznawalną w całej Polsce. Zespół składający się z licencjonowanych i doświadczonych instruktorów wyróżnia się nieszablonowym podejściem do nauki, co zdecydowanie przyciąga szerokie grono zainteresowanych. Szkoła przygotowała już ofertę na przyszłoroczne wakacje 2022, w której skład wchodzą m.in. obozy i kursy kitesurfingu w Polsce, jak również w Egipcie i Portugalii. Kursy organizowane są dla osób indywidualnych oraz dla dużych grup – każdy może więc zdecydować o tym, z której opcji woli skorzystać.

Wingfoil

Sporty wodne są zbyt skomplikowane? Bzdura!

Wiele osób obawia się, że sporty wodne stanowią zbyt dużą przeszkodę dla ich obecnej kondycji, czy umiejętności, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Są jednak instytucje, takie jak szkoła FunSurf, dzięki którym wiele osób zmienia dotychczasowe zdanie. Przebieg nauki jakiejkolwiek dyscypliny sportowej zależy w dużej mierze od osób, które jej udzielają. Dlatego też warto skorzystać z pomocy profesjonalnych instruktorów, którzy wskażą, w jaki sposób ustawić się na desce, poruszać latawcem, czy złapać równowagę. Szkoła FunSurf gwarantuje skuteczną i co najważniejsze – bezpieczną naukę w towarzystwie kreatywnych i pozytywnie nastawionych instruktorów. Należy również wspomnieć o poszerzającej się ofercie szkoły w nową dyscyplinę sportową, którą jest wingfoil. Aktualnie wszyscy zainteresowani mają do wyboru nie tylko obozy i kursy kitesurfingu, czy windsurfingu, ale również lekcje na wingfoilu. Odwiedź stronę internetową FunSurf i poznaj bliżej całą ofertę!