Chłodny blond – dla kogo jest dobry?

Chłodny blond podoba się wielu kobietom, ale niestety nie każdej pasuje. Planujesz wizytę u fryzjera, ale nie wiesz czy odcienie chłodnego blondu są dla Ciebie? W tym artykule znajdziesz informacje, które pozwolą Ci odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Chłodny blond – dla kogo?

Chłodny blond pasuje przede wszystkim paniom, które mają urodę w typie słowiańskim. Ten typ można rozpoznać po blond włosach o złocistych odcieniach oraz kremowej cerze. Jeśli posiadasz te cechy, chłodny blond najprawdopodobniej sprawdzi się w Twoim przypadku. Takie odcienie mogą wybierać również panie o innych typach urody, które naturalnie mają włosy w odcieniu blond oraz jasny brąz. Także posiadaczki tak zwanych mysich odcieni włosów będą dobrze wyglądały w chłodnych blondach. Odcień ten sprawi, iż tęczówka w kolorze zielonym czy niebieskim zostanie podkreślona, co pozwoli uzyskać naprawdę ciekawy efekt.
Jeśli planujesz zmienić kolor włosów na chłodny blond, nie rób tego samodzielnie w domu. Tak ważną sprawę jak koloryzacja warto powierzyć profesjonalistom. Udaj się więc do dobrego salonu fryzjerskiego, aby cieszyć się najlepszym efektem koloryzacji. Pamiętaj także, iż dobry fryzjer prawdę Ci powie. Oznacza to, iż posłuży radą i szczerze powie, czy chłodny blond to odpowiedni odcień dla Ciebie. Jeśli planujesz więc koloryzację, wybierz dobry salon fryzjerski. Naprawdę nie warto w tej kwestii działać na własną rękę.

Zadbaj o swój chłodny blond

Jeśli zdecydujesz się na omawianą koloryzację, warto pamiętać, iż o chłodny blond należy odpowiednio zadbać. Przydadzą się szampony, odżywki i maski, dzięki którym Twoje włosy będą w dobrej kondycji, kosmyki zostaną zabezpieczone i odżywione, a fryzura będzie układać się dobrze. Warto zapoznać się z ofertą online, gdzie znajdziesz profesjonalne produkty w dobrych cenach. Pamiętaj, aby zawsze przed zakupem dokładnie przeanalizować skład kosmetyków. Dobrym pomysłem okaże się także zasięgnięcie porady fryzjera w kwestii pielęgnacji włosów.