Kevin Levrone – wyciśnij 100% ze swoich treningów

Budowanie odpowiedniej dla ćwiczącego sylwetki zajmuje niekiedy długie miesiące, a nawet lata. Odpowiednia suplementacja wspiera ten proces. Dlatego zapewne znany kulturysta Kevin Levrone wypuścił na rynek swoje suplementy dla osób ćwiczących. W końcu kto może lepiej znać potrzeby trenujących niż kulturysta.

Kevin Levrone – co znajdziemy w ofercie?

Jeżeli chcemy zapracować na wymarzoną sylwetkę, musimy ciężko trenować. Suplementacja znacząco wspiera ten proces. Wynika to z faktu, że możemy dostarczyć do organizmu minerały, które wspomogą nas w ćwiczeniach czy pozwolą szybciej zregenerować organizm po wysiłku.

Kevin Levrone Signature Series to marka produktów przeznaczonych dla osób chcących wspomóc się w ciężkiej pracy nad swoim ciałem. Szeroka gama produktowa zawiera w sobie m.in.: kreatynę, białko, BCAA czy gainery.

W zależności od potrzeb, trenujący znajdzie na pewno coś dla siebie w linii produktowej Kevin Levrone. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrana suplementacja to podstawa. Źle dobrane odżywki mogą mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu. Dlatego dobrą praktyką jest skonsultowanie naszych potrzeb i planów zakupowych z kimś, kto się tym profesjonalnie zajmuje.

Jakie produkty są warte uwagi?

Osoby dążące do poprawy swojej sylwetki i zdobycie mięśni najczęściej wybierają białko (jako budulec), kreatynę (wspomagającą rozwój mięśni) i BCAA (zabezpieczenie włókien mięśniowych przed katabolizmem).

Kevin Levrone Levro Crea to tzw. stack kreatynowy. Ten konkretny składa się z czterech postaci kreatyny: jabłczanu tri-kreatyny, chelatu kreatynowego magnezu, monohydratu kreatyny oraz chlorowodorku kreatyny. Posiadając taki skład Kevin Levrone Levro Crea pozwala nam efektywniej ćwiczyć oraz efektywniej budować tkankę mięśniową.

Kevin Levrone Levro Whey Supreme to wysokiej jakości białko serwatkowe, które świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które nie są w stanie dostarczyć go w odpowiedniej ilości w swojej diecie. Odżywki białkowe są chętnie wybierane przez osoby uprawiające sporty siłowe i sylwetkowe.

Kevin Levrone Levro BCAA 4:1:1 to preparat aminokwasowy. Podobnie jak kreatyna pozwala budować mięśnie, a jego skład czyli: l-leucyna, l-izoleucyna i l- walina, mają z zadanie uchronić nasze mięśnie przed katabolizmem, ale wspiera również syntezę białek i poprawia możliwości wysiłkowe.

Dobór i łączenie suplementów nie może być przypadkowe, dlatego zaleca się skonsultowanie suplementacji ze specjalistą, który na pewno doradzi jakie suplementy będą Tobie potrzebne.