przemagluj swoje ciało!
FITNESS KLUB MAGIEL w Poznaniu przy ul. Nowowiejskiego 8, II piętro | tel. 795272732 - MAGIEL CYCLING, AEROBIC, KARDIO, JOGA, SAUNA, SIŁOWNIA

RÓWNOWAGA

NIRVANA FITNESS

Nirvana Fitness jest relaksującym połączeniem podnoszącej na duchu, optymistycznej muzyki, łatwych do wykonania ćwiczeń wzmacniających pilatesu i jogi oraz świadomego rytmicznego oddychania które oczyszcza ciało i wprowadza umysł w stan Nirvany.

PROWADZĄCA: Kasia P.

PILATES

Zajęcia wzmacniające mięśnie całego ciała,w szczególności mięśnie głębokie brzucha, grzbietu i miednicy. Ćwiczenia wykonywane są w spokojnym tempie, w rytmie własnego oddechu. Pilates jest bardzo bezpieczną formą ćwiczeń, proponowaną wszystkim, także osobom po kontuzjach.

PROWADZĄCY: Julia

JOGA 

Joga daje każdemu, kto ją praktykuje doskonałe, zarówno fizyczne jak i psychiczne, samopoczucie. Giętkość kręgosłupa, usunięcie bólu pleców, unormowanie ciśnienia krwi, to tylko niektóre pozytywne rezultaty regularnych ćwiczeń. Każdy ma inne możliwość, dlatego sam podejmuje decyzję i wybiera najlepszą formę pracy z ciałem.  

PROWADZĄCY: Aleksandra, Lilianna

KONDYCJA

TABATA

Interwałowy trening metaboliczny. Zajęcia poprawiające kondycję i wytrzymałość. Dzięki dużej intensywności ćwiczeń podnoszą metabolizm jeszcze na długi czas po treningu. Zajęcia dla fanów intensywnego wysiłku.

PROWADZĄCA: Gosia O.

BAR  

( Zajęcia ze sztangami ) Trening wytrzymałości i siły z użyciem specjalnej sztangi. Doskonała lekcja kształtująca z możliwością dostosowania obciążenia do umiejętności ćwiczącego.   

PROWADZĄCA: Kasia S.

WZMACNIANIE

ABT

Fantastyczne zajęcia dla kobiet, wyszczuplające tak pożądane dolne partie ciała jak brzuch, uda i pośladki.

PROWADZĄCA: Ania C.

PŁASKI BRZUCH

Zajęcia nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej i rzeźbienie pięknej sylwetki ze szczególnym ukierunkowaniem na modelowanie mięśni brzucha.

PROWADZĄCY: Ania C., Katarzyna P., Agnieszka W.

BS 

( Body Sculpt - rzeźbienie ciała )

Zajęcia wzmacniające  i rzeźbiące wszystkie grupy mięśniowe z użyciem stepów, hantli i gum.

 PROWADZĄCA: Ania C.

TBC

( Total Body Conditioning )

Ćwiczenia ogólnorozwojowe, poprawiające kondycję fizyczną, wzmacniające i ujędrniające wszystkie partie ciała. Część główną poprzedza rozgrzewka, również z wykorzystaniem stepu. Uaktywnienie jednocześnie mięśni ramion i nóg sprawia, że pracujemy globalnie nad całym ciałem angażując wszystkie główne grupy mięśniowe.

PROWADZĄCA: Ania C.

POWER JUMP

Modelowanie sylwetki na trampolinach w rytm muzyki. Zajęcia, które przez intensywne tempo i wysokie tętno utrzymywane przez cały czas trwania zajęć, są nastawione na spalanie tkanki tłuszczowej, ale również wzmacnianie takich partii jak uda, biodra, pośladki i brzuch.

PROWADZĄCA:  Ania Cz.

JĘDRNE CIAŁO

Trening wzmacniająco - kształtujący całego ciała, dla wszystkich marzących o płaskim brzuchu, jędrnych pośladkach i ramionach czy smukłych udach. Modelowanie sylwetki urozmaiconymi ćwiczeniami zarówno z własnym ciężarem, jak i z obciążeniem. Dobra zabawa i odkrywanie uśpionych pokładów energii (również tych z tkanki tłuszczowej) gwarantowane!

PROWADZĄCA: Kasia P.

ANTYCELLULIT

Zajęcia wzmacniająco-kształtujące, które skutecznie eliminują cellulit powstały w okolicach brzucha i dolnych partii ciała.

PROWADZĄCA: Katarzyna P.

 
 
FITNESS KLUB MAGIEL 2008 | aerobik